Akademia Rodzica

Akademia Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju to nie tylko zajęcia dodatkowe dla dzieci. Organizujemy również warsztaty dla rodziców i pedagogów, które rozwijają umiejętności wychowawcze. Skierowane są one nie tylko do rodziców, ale przede wszystkim dla osób, dla których rozwój dziecka jest ważny. Poniżej przedstawiliśmy te warsztaty, które przygotujemy dla Państwa w najbliższym czasie.

Najbliższe warsztaty

  • Matematyka jest ciekawa (5 listopada 2019 r.)

    Opis warsztatu - już niebawem!

  • Rytuały uczenia się (23 listopada 2019 r.)

    Dzieci od małego uczą się różnych rytuałów - pod pojęciem rytuał rozumiemy ciąg pewnych, ukierunkowanych na cel zachowań/działań. Mamy rytuały związane z jedzeniem posiłków – umyj ręce, nie kładź nóg na stole. Daje to duże poczucie bezpieczeństwa dziecku, bo dziecko wie, co w danej sytuacji ma zrobić.

  • Magia dziecięcej pamięci (18 stycznia 2020 r.)

    Warsztaty te są inspirującym przeżyciem, w którym doświadczenie zdolności pamięciowych wręcz zaskakuje. Często jako osoby dorosłe coraz mniej ufamy własnej pamięci. Mówimy o niej: dobra, ale krótka, już nie jest taka, jak kiedyś itd. Trudno jest wtedy przełożyć zaufanie i wiarę w możliwości pamięciowe u dziecka. A możliwości te są niezwykłe.

Zobacz, jak wyglądają nasze warsztaty