Nasz zespół

Łączy nas pasja!

Katarzyna

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku: Terapia pedagogiczna z doradztwem zawodowym, studia podyplomowe z zakresu: Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Lubię poszukiwać nowoczesnych metod nauczania oraz rozwijać własne kompetencje wychowawcze i rodzicielskie poprzez udział w różnorodnych szkoleniach.

Anna

Absolwentka Wydziału Matematyki i Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim kierunek: Matematyka, specjalizacja: Zastosowania matematyki w rachunku prawdopodobieństwa i statystyce.

Uwielbiam pracę z dziećmi, ich uśmiech jest dla mnie najlepszą nagrodą.

Agata

Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych Pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim, kierunek: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza.

Moja wielką pasją jest praca z dziećmi, tylko one potrafią zmienić szarą rzeczywistość w bezchmurne słoneczne dni.

Andrzej

Ukończyłem informatykę na Wydziale Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Od 2001 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą prowadząc zajęcia z różnych dziedzin informatyki. W Akademii Nauki Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy prowadzę zajęcia z zakresu robotyki w oparciu o programowalne klocki LEGO.

Marta

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Opolskim. Aktualnie zgłębiam wiedzę na studiach podyplomowych z zakresu oligofrenoterapii, jak również biorę udział w kursach i warsztatach podnoszących moje kompetencje i kwalifikacje.

Na co dzień pracuję zawodowo z dziećmi w szkole, jak również prowadzę zajęcia rozwijające umiejętności społeczne najmłodszych. Miałam również możliwość pracowania jako asystent osoby z niepełnosprawnością. Zdobywanie wiedzy w tym obszarze pozwoliło mi na poznanie codziennego funkcjonowania zarówno fizycznego jak i psychicznego osób z niepełnosprawnością, a także na zawiązanie więzi opartych na wzajemnym zrozumieniu i przestrzeganiu granic. Praca z dziećmi uczy mnie cierpliwości, łagodności i dystansu do siebie. Daje także dużo radości z codziennego uśmiechu dziecka. Zaspokajanie indywidualnych potrzeb dziecka w codziennej pracy, inspirowanie i podejmowania kolejnych działań mających na celu poprawienie funkcjonowania jak również łatwość w komunikacji zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi sprawia mi dużo satysfakcji praz powoduje, że z każdym dniem jestem coraz bardziej ciekawa ludzi, gotowa do podejmowania nowych wyzwań. W wolnych chwilach interesuję się fotografią, podróżami i motoryzacją.