Piękny umysł dziecka – Indywidualne Wzorce Myślenia

Akademia Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju zaprasza rodziców na bezpłatne seminarium dotyczące wspierania dzieci w ich rozwoju.

Drodzy Rodzice!
Dziecko, które otrzymuje umiejętne wsparcie od otoczenia ma szansę pełniej korzystać z szerokiego wachlarza swoich olbrzymich możliwości i lepiej sobie radzi w życiu. Dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tej ciekawej, psychologicznej przygodzie. Warsztaty prowadzone są z dużą dawką humoru, inspirują do odnajdywania nowych rozwiązań i wprowadzania drobnych zmian, które mogą z czasem przynieść zaskakujące rezultaty!

Zagadnienie, które będzie tematem seminarium to:
Piękny umysł dziecka – Indywidualne Wzorce Myślenia i niezwykły potencjał, jaki ma każde dziecko.

Psychologowie wyróżnili sześć sposobów funkcjonowania umysłu (tzw. Wzorców Myślenia). Teoria wzorów daje odpowiedź, dlaczego jedne dzieci czytają bardzo sprawnie, a inne mają z tym problemy, dlaczego jedne zapamiętują wszystko z lekcji, a inne nie mają pojęcia o tym, co było powiedziane w szkole.

Podczas spotkania odkryją Państwo, jakim Wzorcem Myślenia posługuje się wasze Dziecko (ale również partner życiowy czy szef!). Omówimy jakie potencjały ma każdy wzorzec. Odnajdziemy klucz do lepszej komunikacji z dzieckiem oraz do rozumienia własnych i dziecięcych potrzeb. Odkryjemy sposób docierania i wzmacniania tego, co w dziecku działa na “plus”. Dotrzemy do skutecznych i prostych sposobów aktywizacji i wsparcia naturalnego.

 

Aby zapisać się na warsztaty, należy wypełnić formularz dostępny pod linkiem:
https://goo.gl/forms/7jk5MphAOmeAbNeW2

W razie pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej lub naszego Facebooka!
Do zobaczenia już 6 czerwca!