Współpraca

Aby nasze zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie, a dzieci zawsze wychodziły z nich zadowolone i uczestniczyły w kolejnych z zainteresowaniem i przyjemnością, aby poszerzać zakres prowadzonych przez nas zajęć i odkrywać nowe możliwości pokazywania dzieciom świata w przyjemniejszej formie, współpracujemy z różnego rodzaju firmami i specjalistami. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Akademią Nauki – Centrum Świadomego Rozwoju w Świdnicy – skontaktuj się z nami.

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Poradnia “Centrum Rozwoju” Dawid Kołodziejczyk

ul. Trybunalska 11-13, 58-100 Świdnica

Poradnia oferuje szerokie spektrum różnego rodzaju terapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poradnia świadczy usługi z zakresu m.in.: integracji sensorycznej, logopedii (zaburzenia płynności mowy, terapia opóźnionego rozwoju mowy, korekta artykulacji głosek u dzieci), neurologopedii (terapia zaburzeń mowy u osób z uszkodzeniami neurologicznymi), surdologopedii (terapia zaburzeń mowy związanych z dysfunkcją słuchu), psychologii, pedagogiki, czy rehabilitacji ruchowej.

Malarnia Kreatywna

Wrocław

Malarnia Kreatywna to marka warsztatów artystycznych i rękodzielniczych oraz kreatywnego spędzania czasu. Zajęcia mają na celu zachęcić dzieci i młodzież do realizacji własnych pomysłów, pobudzać ich kreatywność, rozwijać wyobraźnię oraz uczyć odwagi i wiary w siebie. Dzieci tworzą prace z różnych dziedzin sztuki: plastyka, teatr, film, muzyka. Są to krótkie i przystępne formy przekazu, z reguły możliwe do zrealizowania w ciągu jednego spotkania lub w krótkim cyklu. Warsztaty odbywają się w małych grupach i oparte są na autorskim programie. Warsztaty pokazują, że mamy wpływ na otaczający nas świat i możemy go kreować.